Новини
Новини Київської області

Змін у дії комендантської години на Київщині до 26 березня не буде

Щодо годин – також змін не передбачається.

Змін у дії комендантської години на Київщині до 26 березня не буде - зображення

На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Як пояснюють в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації, такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території Київської області продовжено 19 до 26 березня 2023 року.

Нагадаємо, під час комендантської години забороняється:

  • перебування на вулиці та в інших громадських місцях,

  • переміщення транспортом або пішки.

Виняток – задіяність людини в роботі критичної інфраструктури, про що є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. При собі також необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що слід за столицею комендантську годину можуть скоротити й у Київській області. Натомість у Києві з 26-го березня комендантську годину скоротять, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня.

Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. Варто також зазначити, що до Київської області вже переїхало 25 підприємств з гарячих точок. Крім того в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.