Новини
Новини Київської області
Російсько-Українська війна

На Київщині після бойових дій постраждало більше 100 підприємств

З них 44 – знищено повністю.

На Київщині після бойових дій постраждало більше 100 підприємств - зображення
Фото: ЗСУ

Під час бойових дій на Київщині постраждало більше 100 підприємств. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив очільник пристоличного регіону Олексій Кулеба, зазначивши, що 44 підприємств в області повністю знищено.

"Ми робимо усе, аби бізнес в області якнайшвидше відновився. Адже від цього залежить як і добробут мешканців, так і розвиток нашого регіону", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Також, за словами очільник пристоличного регіону, 7 червня на Київщині відбулася одна з перших зустрічей із бізнесом та державними регуляторами, де, зокрема, обговорювали актуальні теми та проблеми підприємств.

"Робимо усе, аби стати платформою та майданчиком, який допоможе вирішити ці питання. Будемо допомагати кожному підприємству. Це необхідно, щоб зберегти та створити нові робочі місця для людей, а також стабілізувати економічну ситуацію. Це важливі питання, і вони також є для нас пріоритетними", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, на Київщині через війну повністю зруйновано близько 5000 приватних будинків. Проте вже до кінця року в області планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків. Зокрема в Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла ще в травні. Також в минулому місяці влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.