Новини
Новини Київської області

Слід за столицею комендантську годину можуть скоротити й у Київській області

Тоді вона, ймовірно, триватиме також як і в Києві з 26-го березня з 00:00 до 05:00.

Слід за столицею комендантську годину можуть скоротити й у Київській області - зображення

У Київській області слід за столицею також можуть скоротити комендантську годину. Про таку можливість написав мер Києва Віталій Кличко в п’ятницю, 17 березня.

"Скорочення комендантської години в столиці планується з нуля годин 26 березня.

Метро і наземний громадський транспорт з 26 березня змінять графік роботи відповідно до часу комендантської години - тобто, працюватимуть на годину довше.

В Київській області комендатську годину теж скоротять. Триватиме вона як і столиці – з нуля годин до 5 години ранку щодоби", –

мер Києва Віталій Кличко

Також він зазначив, що більшість обласних центрів України теж скоротили час дії комендантської години.

Варто зазначити, що рішення щодо скорочення чи продовження комендантської години приймає Київська обласна військова адміністрація. Тож і останнє слово в цьому питанні буде саме за неї.

Нагадаємо, наразі до 19 березня змін в дії комендантської години на Київщині не буде. А от у Києві, як повідомляв "Погляд", з 26-го березня комендантську годину скоротять, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.