Новини
Суспільство
Київ

У Києві скоротять комендантську годину

З 26-го березня 2023 року вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня.

У Києві скоротять комендантську годину - зображення

У Києві мають намір скоротити тривалість комендантської години. Про це повідомляє пресслужба Київської міської військової адміністрації у Telegram.

Згідно заяви, з 26-го березня 2023 року комендантська година триватиме з 00:00 до 05:00 щодня.

"Після вирішення питання щодо удосконалення системи інженерних загороджень, зараз триває процедурне узгодження щодо термінів і порядку зміни тривалості комендантської години в Києві. Згідно з робочим варіантом, найвірогідніше з 26-го березня 2023 року комендантська година в столиці України скоротиться. Починаючи від вказаної дати, вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня", –

пресслужба Київської міської військової адміністрації

Зазначається, що новий період комендантської години дозволить збільшити час руху громадського транспорту для зручності киян та гостей міста. Крім того скорочення тривалості має сприяти зменшенню соціальної напруги, нарощенню виробництва, створенню нових робочих місць. У свою чергу підприємства сфери обслуговування також матимуть змогу подовжити час свої роботи.

Нагадаємо, натомість до 19 березня змін в дії комендантської години на Київщині не буде.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.