Новини Київської області
Економіка

Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України, – КОДА

У регіоні вже відновили свою роботу близько 90% підприємств.

Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України, – КОДА - зображення

Попри окупацію на початку повномасштабної війни, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. Про це заявили в Київській обласній військовій адміністрації, зазначивши, що за березень-квітень на Київщині було зареєстровано 1017 нових суб'єктів підприємницької діяльності.

"Після звільнення території області від загарбника Київщина долучилась до приймаючих регіонів програми релокації, яка була започаткована Урядом. Відтак до Київської області вже перевезли свої потужності 9 підприємств, ще 4 на стадії оформлення транспортування, 13 підприємств наразі розглядають пропозиції площ для переміщення", –

Київська обласна військова адміністрація

Також повідомляється, що вже близько 90% підприємств регіону вже відновили свою роботу, але, на жаль, ще не на повну потужність. Проте надходження до бюджетів усіх рівнів від суб’єктів малого та середнього підприємництва з початку року склали майже 7,6 млрд гривень.

Нагадаємо, на Київщині після бойових дій постраждало більше 100 підприємств.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.