Україна
Новини Київської області
Економіка
Відбудова регіону

Попри війну на Київщині зростає кількість підприємців

Економіка в пристоличному регіоні поступово оживає.

Попри війну на Київщині зростає кількість підприємців - зображення

Попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. За даними КОВА, на Київщині кількість юридичних осіб збільшилася на 1 856, фізичних оcіб-підприємців – на 4 898.

Таким чином, наразі в пристоличному регіоні зареєстровано 191 906 суб’єктів малого та середнього бізнесу. Це на 3,5% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року. Це підтвердив й очільник області. За словами голови Київської ОВА Олексій Кулеба, економіка в Україні та на Київщині поступово оживає – з’являються нові підприємства, ФОПи, бізнес відновлює роботу на тих територіях, де це можливо.

"Для регіону важливо, аби підприємці поверталися до активного життя. Закликаємо до предметного діалогу представників малого, середнього та великого бізнесів Київщини. Ми, зі свого боку, готові допомагати всім, хто відновлює свою діяльність у пристоличному регіоні", –

голова Київської ОВА Олексій Кулеба

Також очільник області зазначив, що наразі для налагодження ефективної взаємодії між владою та підприємцями на базі Київської ОВА були запроваджені регулярні зустрічі із представниками бізнесу. Долучитись до них можуть всі бажаючі.

Нагадаємо, також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".

До слова, наразі в безпечні регіони України перемістилися вже 678 підприємств. Також в Україні планують запровадити проєкт грантової безповоротної підтримки нових бізнесів. До слова, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.