Новини
Бородянка
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бородянці відновила роботу школа мистецтв

Приміщення, де раніше знаходилась школа мистецтв, зруйнували російські війська.

У Бородянці відновила роботу школа мистецтв - зображення
Фото: КОДА

У Бородянці знову запрацювала в офлайн-режимі школа мистецтв. До цього навчальний процес проходив дистанційно, повідомляють в пресслужбі КОДА.

Варто зазначити, що будівля, в якому раніше знаходилась школа мистецтв практично зрівняли з землею російські окупанти. Також ордою були знищені музичні інструменти та вся сучасну матеріально-технічна база навчального закладу.

Наразі заняття проходять в Бородянському академічному ліцеї на третьому поверсі. До слова, це одна із небагатьох адміністративних будівель, що вціліли в селищі після російської навали.

До слова, днями також у Бородянці відновив роботу центр зайнятості.

Нагадаємо, на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. До слова, нещодавно стало відомо, які будинки в Бородянці визнали аварійними. У травні влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.