Новини
Бородянка
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бородянці відновив роботу центр зайнятості

Наразі він знаходиться в одному з кабінетів місцевої школи.

У Бородянці відновив роботу центр зайнятості - зображення
Фото: Бородянська територіальна громада

У Бородянці відновив роботу центр зайнятості, про це 9 травня повідомили в Telegram-каналі Бородянської територіальної громади.

"Це дуже важливий напрямок для нас сьогодні : забезпечити робочими місцями осіб, які втратили роботу. Фахівці служби вже готові надавати допомогу з питань зайнятості кожному мешканцю Бородянської громади за потреби", –

очільник Бородянської територіальної громади Георгій ЄРКО

Зазначається, що у зв’язку з пошкодженням приміщення Центру, тимчасово прийом громадян здійснюється за адресою: вул. Паркова, 5 (приміщення Бородянського академічного ліцею) на другому поверсі, в кабінеті №54. Крім того також для клієнтів центру запрацював телефон гарячої лінії: (099) 284-74-10.

Нагадаємо, 8 травня U2 побували в Ірпені, Бучі та Бородянці. Зокрема, в Бородянці лідер гурту задикламував вірш українського Кобзаря "І мертвим, і живим, і ненарожденним" біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, який вистояв під час російської навали.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.