#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка
Суспільство
Київщина-суспільство

Стало відомо, які будинки в Бородянці визнали аварійними

27.04.2022
До трьох десятків будинків в селищі буде обмежений доступ.

Стало відомо, які будинки в Бородянці визнали аварійними - зображення

У Бородянці тридцять будинків визнали аварійними. Про це повідомили в Telegram-каналі Бородянської територіальної громади.

"Маємо попереднє заключення по будинкам, які вважаються аварійними, тож доступ до них буде обмежений для унеможливлення травмування громадян", –

Бородянська територіальна громада

Стало відомо, які будинки в Бородянці визнали аварійними - зображення
Фото: Бородянська територіальна громада

Також зазначається, що повні звіти будуть через пару тижнів для розуміння подальшої долі кожного будинку.

Як повідомляв "Погляд", за майже два місяці війни було зруйновано 30% української інфраструктури, проте більшість об’єктів можна відновити за короткий час за умови фінансування.

Нагадаємо, також нещодавно стало відомо, де на Київщині відновили електропостачання. А на території Київщини роботу відновили вже 45 ЦНАПів. Крім того, днями в частині шкіл Іванківської та Гостомельської громад відновили навчання. А незабаром на Київщині скоро відновлять до 300 автобусних маршрутів.

Крім того читайте в матеріалі "Погляду", де на Київщині вже функціонують переправи.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.