Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області.

На Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель - зображення
Фото: КОДА

На Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській ТГ. Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Про це повідомили в Київській обласній державній адміністрації.

Нагадаємо, стало відомо, які будинки в Бородянці визнали аварійними.

Наразі в звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються заходи з розмінування. Минулої доби рятувальники обстежили такі населені пункти:

  • Бучанського району: Копилів, Калинівка, Мирча, Берестянка, Буча, Мощун, Озера, Димер, Катюжанка, Рудня-Димерська, Рута- Катюжанська, Миколаївка, Калинівка, Ірпінь, Ворзель, Петрушки, Мотижин, Бородянка, Нова Гребля, Дмитрівка;

  • Броварського району: Красне, Великій Крупіль, Усівка, Гайове, Залісся, Гоголів, Русанів, Плоське, Мокрець, Бервиця;

  • Білоцерківського району: Біла Церква;

  • Вишгородського району: Демидів,  Лютіж, 

  • Фастівського району: Фастів, Ясногородка;

  • Обухівського району: Васильків.

За минулу добу, 26 квітня, у ході робіт спеціалісти знешкодили 1413 вибухонебезпечних предметів. А всього за весь час – 23 218.

Також наразі на Київщині комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель, відновлюють роботу медичні установи. Крім того продовжуються роботи із зведення тимчасових мостів через річки Київщини та відновлення дорожньої інфраструктури. Внаслідок бойових дій та агресії росії в Київській області пошкоджено чи повністю зруйновано 37 мостів. На сьогодні вже функціонують 11 переправ.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, де на Київщині відновили водопостачання та електропостачання.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.