Новини
Україна
Ірпінь
Бородянка

В Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м²

Території для цих майбутніх комплексів вже підібрані.

В Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м² - зображення
Фото: Рixabay

В Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м², побудувати їх планують менше ніж за півроку, про це повідомили в пресслужбі КОДА.

"На території області планується побудувати два житлових комплекси на 50 тис м² кожний. Вони будуть розташовані в населених пунктах, які найбільше постраждали від агресії росії та мають найбільші руйнування житлового фонду. Мова йде про Ірпінь та Бородянку. Території для цих майбутніх комплексів вже підібрані з урахуванням наближення до всіх необхідних комунікацій та дорожньої інфраструктури. Термін будівництва – до 5 місяців", ‑

пресслужба КОДА

Також зазначається, що наразі держава розробила два підходи до вирішення цього питання. Це викуп та будівництво нового житла для осіб, які внаслідок воєнної агресії російської федерації проти України залишились без житла.

Фахівці адміністрації вже провели аналіз ринку нерухомості області. Загальна площа квартир, введених в експлуатацію та готових для викупу, становить понад 42 тис м². Наразі із забудовниками проводяться консультації щодо рекомендованої ціни для викупу цих квартир. Окрім того, кожна квартира повинна мати всю необхідну сантехнику та меблі.

Нагадаємо, на Київщині через війну зруйновано більше 4000 будівель. До слова, нещодавно стало відомо, які будинки в Бородянці визнали аварійними.

Як повідомляв "Погляд", за майже два місяці війни було зруйновано 30% української інфраструктури, проте більшість об’єктів можна відновити за короткий час за умови фінансування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.