Новини
Світ-суспільство
Київ
Політика

Голова Єврокомісії прибула до Києва та зустрілась з Зеленським (ВІДЕО)

Президент відзначив Урсулу фон дер Ляєн орденом Ярослава Мудрого.

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн прибула з візитом до Києва.

Це її третій візит в Україну від початку повномасштабного вторгнення.

У своєму твіттері вона зазначила, що обговорить з Володимиром Зеленським та Денисом Шмигалем, як продовжувати зближувати наші економіки та людей, поки Україна рухається до вступу в ЄС.

Зеленський відзначив Урсулу фон дер Ляєн орденом Ярослава Мудрого. Вона сказала, що це велика честь для неї, а також символ міцного зв'язку з Україною.

Орден князя Ярослава Мудрого – це державна нагорода України, яку присуджують за видатні заслуги, а також за зміцнення авторитету України на міжнародній арені.

Як повідомляв "Погляд", це вже третій візит фон дер Ляєн в Україну за час війни.

Нагадаємо, про те, що глава Єврокомісії їде до Києва стало відомо 14 вересня. Тоді ж зазначалося, що Урсула фон дер Ляєн обговорить із президентом включення України до Європейської зони вільного роумінгу.

А на початку вересня стало відомо, що Єврокомісія пропонує виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги. Ці кошти мають доповнити 10 млрд євро, які Європейський союз вже надав у вигляді фінансової, гуманітарної та військової допомоги. Натомість 15 вересня євродепутати дали зелене світло цій макрофінансовій допомозі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.