Новини
Новини світу
За кордоном
Економіка

Єврокомісія пропонує виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги

Ці кошти доповнять 10 млрд євро, які Європейський союз вже надав у вигляді фінансової, гуманітарної та військової допомоги.

Єврокомісія пропонує виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги - зображення

Європейська комісія схвалила виділення Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги. Про це повідомила президентка комісії Урсула фон дер Ляєн у середу, 7 вересня, в своєму Twitter.

"Ситуація в Україні вимагає нашої повної підтримки. Сьогодні Європейська комісія пропонує додаткові 5 мільярдів євро макрофінансової допомоги для країни", –

президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн

Також Фон дер Ляєн уточнила, що ці кошти доповнять 10 млрд євро, які Європейський союз вже надав у вигляді фінансової, гуманітарної та військової допомоги.

Єврокомісія пропонує виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги - зображення

Варто зазначити, що днями прем’єр-міністр Денис Шмигаль 4 вересня заявив, що Україна очікує отримання 5 млрд євро макрофінансової допомоги від ЄС у вигляді довгострокових кредитів вже цього тижня. За його словами, ці кошти мають допомгти забезпечити стійкість української економіки, підтримку армії та проходження опалювального сезону. До цього стало відомо, що всі країни-учасниці Європейського союзу, крім Угорщини, погодилися надати гарантії ще на 5 млрд євро макрофінансової допомоги у вигляді довгострокових кредитів для України.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що міжнародні резерви України збільшилися на 13,6% і на початок вересня вони становили $25,436 млрд.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.