Новини
Новини світу
Київ

Урсула фон дер Ляєн прибула до Києва

Вона планує обговорити продовження зближення економік та людей на шляху України до вступу до ЄС.

Урсула фон дер Ляєн прибула до Києва - зображення

У четвер, 15 вересня, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн прибула в Київ. Про це вона написала в Twitter.

До слова, це вже третій візит фон дер Ляєн в Україну за час війни.

"У Києві, у мій третій візит з початку війни, яку розв'язала Росія. Так багато змінилося. Україна тепер - кандидат на вступ до ЄС. Маю намір обговорити з Володимиром Зеленським та Денисом Шмигалем продовження зближення наших економік та людей на шляху України до вступу", –

президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн

Урсула фон дер Ляєн прибула до Києва - зображення

Нагадаємо, про те, що глава Єврокомісії їде до Києва стало відомо 14 вересня. Тоді ж зазначалося, що Урсула фон дер Ляєн обговорить із президентом включення України до Європейської зони вільного роумінгу.

А на початку вересня стало відомо, що Єврокомісія пропонує виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги. Ці кошти мають доповнити 10 млрд євро, які Європейський союз вже надав у вигляді фінансової, гуманітарної та військової допомоги.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.