Новини
Україна
Новини світу
Економіка

Європарламент підтримав надання Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги

Кошти мають спрямувати на повсякденну діяльність держави та забезпечення роботи критичної інфраструктури в країні.

Європарламент підтримав надання Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги - зображення

У четвер, 15 вересня,Європейський парламент схвалив виділення 5 млрд євро макрофінансової допомоги для України. Зокрема, 534 депутати проголосували "за" дане рішення, 30 – "проти", 26 – утрималися, повідомляють на на сайті інститутції.

"У четвер євродепутати дали зелене світло макрофінансовій допомозі в розмірі 5 млрд євро, щоб допомогти Україні покрити гострі потреби у фінансуванні, спричинені вторгненням Росії", –

пресслужба Європарламенту

Варто зазначити, що це другий і найбільший транш з пакету фінансової підтримки Євросоюзу на загальну суму 9 млрд євро, з якого вже 1 млрд було виділено Україні.

Як повідомляв "Погляд", в серпні Єврокомісія запропонувала виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги. Тоді з такою пропозицією виступила президентка комісії Урсула фон дер Ляєн, зазначивши, що ситуація в Україні вимагає європейської повної підтримки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.