Новини
Новини Київської області
Буча
Суспільство

27 жовтня можливе відключення світла порайонно на невизначений час, – Федорук

Мешканців регіону закликають заздалегідь підготуватися до можливих перебоїв з електрикою.

27 жовтня можливе відключення світла порайонно на невизначений час, – Федорук - зображення

Сьогодні, 27 жовтня, можливе відключення світла порайонно на невизначений час. Про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Мешканців регіону закликають заздалегідь підготуватися до можливих перебоїв з електрикою та запевняють, що влада робить все можливе, щоб лікарні та не тільки залишалися зі світлом.

"Будь ласка, візьміть до уваги та заздалегідь підготуйтеся. Міська рада вживає заходів для забезпечення критичної інфраструктури безперебійним живленням", –

Бучанський міський голова Анатолій Федорук

Як повідомляють в ДТЕК, сьогодні, 27 жовтня, з 5:38 у Київській області почалися стабілізаційні відключення світла. Енергетики запевняють, що роблять все можливе, щоб відключення для кожного клієнта тривало не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не скасує застосування стабілізаційних відключень. Також просять звернути увагу, що можлива невелика похибка в часі в межах додаткових 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Нагадаємо, днями з’явився оновлений графік потенційних відключень електрики на Київщині.

Про те, які прості правила допомагають економити електрику – читайте в матеріалі "Погляд".

Також читайте про те, що їсти, якщо немає електрики та газу. Та, які продукти можна закупити заздалегідь, аби харчування всієї родини було збалансованим та повноцінним.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.