Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині сьогодні знову виключатимуть світло: оновлений графік відключень

Відключення відбуватимуться для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не скасовує застосування стабілізаційних відключень.

На Київщині сьогодні знову виключатимуть світло: оновлений графік відключень - зображення

23 жовтня у Київській області знову будуть стабілізаційні відключення електрики для уникнення аварій. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

"Для того аби підтримати енергосистему закликаємо всіх мешканців Київщини споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень, або кількість відключених будинків. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло", –

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Про те, які прості правила допомагають економити електрику – читайте в матеріалі "Погляд".

Також читайте про те, що їсти, якщо немає електрики та газу. Та, які продукти можна закупити заздалегідь, аби харчування всієї родини було збалансованим та повноцінним.

Зазначається, що відключення відбуватимуться для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак воно може повторитись  протягом доби дня через 4 години, якщо Укренерго не відмінить застосування стабілізаційних відключень.  Наприклад, якщо ваш будинок відключався з 10 до 14 ранку, то якщо стабілізаційне відключення триватиме протягом дня,  повторне відключення буде з 18.00 до 22.00 і з 02.00 до 06.00.

На Київщині сьогодні знову виключатимуть світло: оновлений графік відключень - зображення
На Київщині сьогодні знову виключатимуть світло: оновлений графік відключень - 1 - зображення
На Київщині сьогодні знову виключатимуть світло: оновлений графік відключень - 2 - зображення

Як повідомлялося напередодні, через ракетний обстріл України 22 жовтня майже 1,5 млн абонентів залишились без світла.

Нагадаємо, 22 жовтня росія знову влаштувала масований обстріл України. Зокрема, повідомлялося, що одну з ракет окупантів збили над одним із районів Київської області, в Луцьку ворог влучив у об‘єкт енергетики, також було влучання в Рівненській області. Крім того під ракетним обстрілом також опинилася Хмельницька область, енергетичні об’єкта на Кіровоградщині та Одещині, а в Львівській області спрацювала система ППО.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.