Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Українців просять більше економити електрику

З восьмої ранку 12 жовтня споживання зросло на 6% порівняно з даними вчорашнього дня, тому довелося обмежити електропостачання у Києві і Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях.

Українців просять більше економити електрику - зображення

Укренерго закликає населення обмежити споживання електроенергії не лише у вечірні години, а й у ранкові. Своє звернення до українців вони опублікували в Facebook у середу, 12 жовтня.

"Ми не закликаємо не вмикати світло й електроприлади весь день, але просимо ставитися до електроспоживання розумно вранці – з 8 до 11 години і ввечері – з 17 до 23", –

Укренерго

Зазначається, з восьмої ранку 12 жовтня споживання зросло на 6% порівняно з даними вчорашнього дня. Через це довелося обмежити електропостачання у Києві і Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях. Зниження навантаження на магістральні мережі довзволить ремонтникам мати змогу відремонтувати обладнання, пошкоджене потужним ракетним обстрілом. Натомість більше споживання призведення до більших обмежень.

Також енергетики нагадали прості правила, які допомагають економити електрику.

"Найменший рівень споживання електроенергії – вночі. Тому саме тоді краще користуватися обігрівачами, пральними машинами, вмикати бойлери, посудомийки та інші енергозатратні прилади.

Вдень – не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів, а вранці і особливо ввечері, коли споживання найбільше, – звести до мінімум користування електрикою.

Кожен неувімкнений прилад – допомога енергетику, який в цей момент лагодить проводи на висоті 30 метрів або трансформатор, щоб забезпечити вам стале енергоживлення", –

Укренерго

Українців просять більше економити електрику - зображення

Нагадаємо, 12 жовтня на Київщині через дефіцит потужності світло відключатимуть у клієнтів обох черг.

Також нещодавно стало відомо, що Україна зупинила експорт електроенергії в ЄС. Наразі енергетики намагаються збалансувати ситуацію насамперед для українців.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.