Суспільство
Технології
Україна-суспільство

1 вересня в 50 українських школах стартує пілотний проєкт "Інформатика NewG"

Скоро уроки інформатики стануть більш цікавими та зрозумілими.

1 вересня в 50 українських школах стартує пілотний проєкт

1 вересня в 50 школах стартує пілотний проєкт нового навчального курсу "Інформатика NewG". За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, курс допоможе зробити уроки інформатики цікавими та зрозумілими для школярів.

"Це частина нашої реформи IT-освіти на шкільному рівні. Інформатика навчить дітей використовувати інтернет для розвитку та досягнення цілей. Допоможе аналізувати, відрізняти правдиву інформацію від неправдивої, знаходити освітні курси та роботу. А не просто пояснить, що ноутбук – це ноутбук, а щоб увімкнути комп'ютер, кнопку потрібно натиснути тут", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Зазначається, що до пілотного проєкту захотіли приєднатися 405 закладів освіти, проте координаційна рада відібрала 50, які найбільше відповідали вимогам. Натомість після пілоту планують масштабувати навчальний курс на всі школи України, що дасть змогу 4 млн школярів навчити цифрової грамотності. До слова, кожен українець також отримає доступ до уроків інформатики та зможе прокачати свої знання.

Нагадаємо, цьогоріч навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі там, де це можливо, а захисні споруди цивільного захисту закладів освіти мають бути приведені в готовність до використання за призначенням.

До слова, вже понад 700 закладів освіти Київщини вже перевірили на наявність укриттів. Як повідомлялося раніше, Київщина також готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн, проте до початку нового навчального року там мають вирішити ряд безпекових питань.

Також повідомлялося раніше, що мінцифри запускає проєкт IT Generations для навчання українців ІТ-спеціальностей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.