Новини
Новини Київської області
Суспільство
Відбудова регіону

Київщина готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн, – КОДА

Але до початку нового навчального року мають вирішити ряд безпекових питань.

Київщина готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн, – КОДА - зображення

Попри повномасштабну війну в країні, Київщина таки готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За словами очільника пристоличного регіону, головна увага під час підготовки до цього навчального року в Київській області приділятиметься безпеці учнів та фахівців, які задіяні в освітньому процесі. Таким чином, для того, аби школи Київщини запрацювали у форматі офлайн, планують необхідно вирішити ряд безпекових питань.

"Безпека дітей та персоналу закладів освіти – наша спільна робота. Кожен заклад повинен отримати акт готовності, що видається після завершення всіх підготовчих процесів та перевірки комісією на чолі з фахівцями ДСНС. Працюємо над цим спільно з місцевою владою", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, вже майже 159 тис. вступників визначилися, де складатимуть ЗНО. Як повідомлялося раніше, 7 червня завершився перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Натомість у травні  в МОН затвердили перелік міст, де можна буде скласти нове ЗНО.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.