Новини
Україна
Технології
Україна-суспільство

Мінцифри запускає проєкт IT Generations для навчання українців ІТ-спеціальностей

Це дасть можливість тисячам українців безоплатно вивчитися та увійти до IT-сфери.

Мінцифри запускає проєкт IT Generations для навчання українців ІТ-спеціальностей - зображення

В Україні запускають проєкт IT Generation, який дозволить усім охочим здобути спеціальність в IT, які раніше ніколи не працювали в цій галузі. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

За словами Федорова, цей проєкт дозволить безоплатно вивчити IT-спеціальностям 1000 українців. Проте обіцяють, що вже через деякий час – це буде 2000, натомість кінцева мета – допомогти десяткам тисяч українців увійти до IT.

"Це лише перший етап й абсолютно новий підхід до взаємодії між потенційними студентами, державою та освітніми компаніями. Важливо, що не держава буде навчати IT, а саме компанії, які цим професійно займаються та мають класні кейси з навчання світчерів.

Наша ціль – збільшити частку IT у ВВП країни до 10%, яка до повномасштабного вторгнення сягала максимум 5%. Попри війну, наш IT сектор продовжує зростати. Чим більше людей зараз увійдуть до IT, тим швидше ми зможемо зміцнити нашу економіку", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Проєкт IT Generation реалізують спільно із Binance та Львівським IT Кластером за підтримки USAID CEP та ПРООН.

Нагадаємо, нещодавно українська "Дія" отримала "Каннського Лева", найбільш бажану та шановану нагороду в рекламній та творчій індустрії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.