Україна
Суспільство
Україна-суспільство

Навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі, – Шмигаль

Прем’єр-міністр доручив підготувати бомбосховища у закладах освіти до початку навчального року.

Навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі, – Шмигаль - зображення

Навчальний рік має розпочатися з 1 вересня в очному режимі там, де це можливо, а захисні споруди цивільного захисту закладів освіти мають бути приведені в готовність до використання за призначенням. Про це під час селекторної наради з очільниками областей заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє Урядовий портал.

"Безпека дітей – найголовніше завдання при підготовці закладів освіти до навчального року. Усі рекомендації вже розроблені. У сховищах мають бути тепло, світло, вентиляція, вода й усе для комфортного перебування під час тривалої повітряної тривоги. Навчання дітей і персоналу правильному поводженню під час тривоги мають стати регулярними", –

прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Натомість в прифронтових областях і прикордонних громадах країни, за словами прем’єра, наразі застосовуватиметься онлайн-навчання.Також Шмигаль дав доручення МВС опрацювати можливість використання комунального транспорту за певних умов для надання послуг із підвезення дітей з та до освітніх закладів. Крім того в новому навчальному році у школах України має з’явитись нововведення – тривожна кнопка для звернення до органів Національної поліції.

Нагадаємо, вже понад 700 закладів освіти Київщини вже перевірили на наявність укриттів. Як повідомлялося раніше, Київщина також готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн, проте до початку нового навчального року там мають вирішити ряд безпекових питань.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.