Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

Понад 700 закладів освіти Київщини вже перевірили на наявність укриттів

На сьогодні укриття готові до використання в 240 школах та 162 дитсадках.

Понад 700 закладів освіти Київщини вже перевірили на наявність укриттів - зображення

Понад 700 закладів освіти Київщини вже перевірили на наявність укриттів. До процесу обстежень залучено спеціальні комісії, створені в районах та територіальних громадах, повідомив керівник Київської ОВА Олексій Кулеба, зазначивши, що обстеження проводять спеціальні комісії, які створені в районах та територіальних громадах, а також що перевірки триватимуть весь липень.

Наразі у пристоличному регіоні вже перевірили 322 дитсадки на наявність захисних споруд. Із них 162 мають облаштовані укриття. Ще у 108 – відсутні приміщення, що можуть використовуватися як сховища. У решті закладів тривають роботи з облаштування укриттів.

Також в області вже перевірили 443 школи. На сьогодні укриття готові до використання у 240 закладах загальної середньої освіти. У 137 наразі тривають роботи з облаштування.

Як повідомлялося раніше, Київщина також готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн, проте до початку нового навчального року там мають вирішити ряд безпекових питань.

Нагадаємо, наразі на Київщині вже відкрили 107 дитсадків у форматі офлайн.

До слова, вже майже 159 тис. вступників визначилися, де складатимуть ЗНО. Як повідомлялося раніше, 7 червня завершився перший етап підтвердження участі в основній сесії НМТ. Натомість у травні  в МОН затвердили перелік міст, де можна буде скласти нове ЗНО.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.