Новини
Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

Змін в дії комендантської години на Київщині до 12 лютого не буде

Щодо годин – також змін не передбачається.

Змін в дії комендантської години на Київщині до 12 лютого не буде - зображення

На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Як пояснюють в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації, такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території Київської області продовжено з 5 до 12 лютого 2023 року.

Нагадаємо, під час комендантської години забороняється:

  • перебування на вулиці та в інших громадських місцях,

  • переміщення транспортом або пішки.

Виняток – задіяність людини в роботі критичної інфраструктури, про що є підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. При собі також необхідно мати документ, що посвідчує особу.

Як повідомляв "Погляд", Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств. Варто також зазначити, що до Київської області вже переїхало 25 підприємств з гарячих точок. Крім того в липні повідомлялося, що попри війну на Київщині зростає кількість підприємців. Також нещодавно КОВА розповіли, як стати учасником програми "Релокація підприємств".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.