Україна
Україна-суспільство
Економіка

Зерновим коридором вирушили ще два судна

09.08.2022
Чергові 70 тис. тонн продовольства вирушили з порту "Чорноморськ".

Зерновим коридором вирушили ще два судна - зображення

Сьогодні, 9 серпня, з порту "Чорноморськ" вийшли ще два судна з загальним обсягом вантажу 70 тис. тонн. Про це повідомили в міністерстві інфраструктури України.

"Чергові 70 тисяч тонн продовольства «зерновим коридором» вирушили з порту «Чорноморськ»", –

міністерство інфраструктури України

Зазначається, що судно RAHMI YAGGI доставить 5,3 тис. тонн продовольства до Туреччини, ще майже 65 тис. тонн кукурудзи балкер-панамакс OCEAN LION доправить до Південної Кореї. До слова, OCEAN LION є вже другим судном-панамаксом, що вирушає з порту Чорноморськ. Клас панамакс мають одні з найбільших суден.

Нагадаємо, Україна за два тижні планує вийти на перевалку 3–5 суден на добу.

Як повідомлялося раніше,  1 серпня в рамках реалізації домовленостей з Одеського порту відправилося перше судно – RAZONI під прапором Сьєрра-Леоне. Судно перевозить 26 тис. тонн української кукурудзи в ліванський порт Триполі. Згодом в мінагрополітики згодом роз'яснили, як надалі експортуватиметься українське зерно. До слова, експорт українського зерна впав вдвічі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.