#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна-суспільство
Економіка

Експорт українського зерна впав вдвічі, – мінаграрної політики

05.08.2022
Цьогоріч Україна експортувала лише 1,87 млн тонн зернових.

Експорт українського зерна впав вдвічі, – мінаграрної політики - зображення

Через повномасштабне військове вторгнення росії експорт українського зерна порівняно з показниками минулого року істотно скоротився. Про це свідчать дані про постачання з країни зернових, зернобобових та борошна, що були опубліковані міністерством аграрної політики та продовольства в п'ятницю, 5 серпня.

З початку 2022/2023 року (липень – червень) Україна експортувала 1,87 млн тонн зернових. Для прикладу за той самий період минулого сезону було експортовано 3,6 млн тонн українського зерна.

Загалом з початку 2022/2023 МР та по 5 серпня Україна експортувала 444 тис. тонн пшениці (1250 тис. тонн в минулому сезоні), 165 тис. тонн ячменю (1312 тис. тонн в минулому сезоні) та 4,7 тис. тонн борошна (13,5 тис. тонн в минулому сезоні).

До слова, темпи експорту кукурудзи вже перевищили минулорічні обсяги – її вже вивезено 1249 тис. тонн (1049 тис. тонн в минулому сезоні).

Як повідомлялося раніше, в мінагрополітики роз'яснили, як надалі експортуватиметься українське зерно.

Нагадаємо, днями стало відомо, що аграрії Київщини вже намолотили 727,51 тис. т врожаю.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.