Новини
Суспільство
Здоров'я
Україна-суспільство

В Україні вже вакцинували від коронавірусу половину населення

За цей рік планують збільшити цю цифру до 70%.

В Україні вже вакцинували від коронавірусу половину населення - зображення

В Україні 50% дорослого населення вже вакцинувалися проти COVID-19. Про це повідомляють у Telegram-каналі МОЗ "Коронавірус_інфо".

"Кожен другий українець віком від 18 років отримав принаймні одну дозу антиковідної вакцини".

МОЗ

Також зазначається, що цьогоріч планують охопити щепленнями 70% дорослого населення країни, зокрема 80% людей старшого віку.

Нагадаємо, станом на ранок 8 лютого в Україні на COVID-19 захворіли 34 353 особи. Натомість вакцинувалися за останню добу 63 919 людей.

До слова, згідно з прогнозами, у найближчі два тижні кількість хворих на коронавірус може зрости до 60 тисяч за добу. Також у Міністерстві охорони здоров’я припускають, що 2022 рік буде останнім роком пандемії Covid-19. Там заявили, що масова вакцинація нарешті продемонструвала хороші результати у боротьбі з пандемією і саме це допоможе її подолати.

А от на думку американських вчених, люди, які перехворіли на "Омікрон", можуть отримати так званий суперімунітет проти майбутніх штамів коронавірусу. Однак для цього необхідно виконати як мінімум одну умову – пройти вакцинацію.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.