Суспільство
Здоров'я
Україна-суспільство

МОЗ: кількість хворих зросте до 60 тисяч (ВІДЕО)

Згідно з прогнозами, у найближчі 14 днів кількість хворих значно зросте.

У Міністерстві охорони здоров'я прогнозують зростання кількості випадків заражень коронавірусом за добу.

Про це заявив глава МОЗ Віктор Ляшко.

"Відповідно до наших прогнозів, у найближчі два тижні ця цифра може ще зрости – до 60 тисяч за добу", – зазначив Віктор Ляшко.

Очільник МОЗ також спрогнозував, коли українцям очікувати на спад захворюваності.

"Враховуючи досвід інших країн, де від початку зростання захворюваності до піку проходило близько одного місяця, а в Україні зростання триває вже чотири тижні поспіль. На наступному, п'ятому, тижні також очікується зростання кількості випадків коронавірусу, а вже із сьомого тижня 2022 року захворюваність, ймовірно, почне стабілізуватися та знижуватися", – розповів він.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я припускають, що 2022 рік буде останнім роком пандемії Covid-19. Там заявили, що масова вакцинація нарешті продемонструвала хороші результати у боротьбі з пандемією і саме це допоможе її подолати.

Раніше повідомлялося, що в Україні за тиждень вакцинувалися майже 420 тис. людей. Відзначимо, за добу в Україні виявлено 23 378 хворих на коронавірус.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.