Новини
Війна з Росією

В Ізюмі завершили ексгумацію тіл на місці масового поховання

У декількох із загиблих були зв’язані руки, переломані кістки, у низки померлих – мотузка на шиї.

В Ізюмі завершили ексгумацію тіл на місці масового поховання - зображення

В Ізюмі завершили ексгумацію тіл на місці масового поховання. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора України.

Зазначається, що з 16 по 23 вересня з місця масового захоронення у лісі біля м. Ізюм було ексгумовано 447 тіл загиблих: 425 цивільних осіб, серед яких 5 дітей, та 22 військовослужбовці ЗСУ.

"По кожному ексгумованому тілу  слідчими вже призначені судово-медичнi експертизи. Ми очікуємо на їх результати і будемо вживати всіх необхідних заходів для встановлення обставин загибелі людей та покарання російських військових", –

Офіс Генпрокурора України

Попри те, що по кожному загиблому результати експертизи стануть відомі пізніше, вже повідомляється, що в померлих встановлено наявність тілесних ушкоджень у виді мінно-вибухових травм, осколкових, вогнепальних та колото-різаних поранень. У декількох із загиблих були зв’язані руки, переломані кістки, у низки померлих – мотузка на шиї.

Нагадаємо, ООН виявила чисельні докази воєнних злочинів рф в Україні.

Як повідомлялося раніше, в звільненому 10 вересня місті Ізюм стало відомо про місце масового поховання людей, які стали жертвами воєнних злочинів, учинених військовослужбовцями країни-агресора та утвореною в місті окупаційною владою. На території лісу нараховується 450 поховань вбитих та закатованих громадян та одна братська могила військових. За словами Зеленського, росія повторила в Ізюмі те, що зробила в Бучі.

Варто зазначити, що Офіс генпрокурора задокументував 34 тисячі воєнних злочинів росіян.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.