Новини
Російсько-Українська війна

Під Ізюмом знайшли тіла українських військових зі зв'язаними руками (ВІДЕО)

Також там були поховання цілих сімей, у тому числі з дітьми.

У масовому похороні людей під Ізюмом знайшли тіла українських военнослужбовців, яких могли катувати під час окупації.

Про це розповів Уповноваження Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець.

Він відвідав місце захоронення військових Збройних Сил України. За його словами, зв'язані руки свідчать про те, що їх катували і вбивали впритул.

Також він розповів про поховання цілих сімей, у тому числі з дітьми. Всі вони були вбиті під час окупації і під час того, як російська армія наступала на нашу територію".

Загалом поблизу Ізюма знайшли орієнтовно 445 поховань цивільних людей.

Нагадаємо, на місці масових поховань в Ізюмі знайшли 450 могил. До слова, напередодні радник міністра оборони Олексій Копитько зазначив, що руйнування, яких окупанти завдали в Ізюмі Харківської області, можна порівняти за масштабами з руйнуваннями у кількох Бородянках, а за кількістю жертв – щонайменше із двома Бучами Київської області. За його словами, російські окупанти закидали Ізюм більшою кількістю ракет, ніж Маріуполь. І це при тому, що населення в Ізюмі за чисельністю менше приблизно у 10 разів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.