Новини
Україна
Надзвичайні ситуації
Російсько-Українська війна

На місці масових поховань в Ізюмі знайшли 450 могил

В Офісі президента висловилися щодо масштабів звірств російської армії на Харківщині.

На місці масових поховань в Ізюмі знайшли 450 могил - зображення

В одному з масових поховань поблизу звільненого Ізюма Харківської області виявили 450 могил. Про це в п'ятницю, 16 вересня, повідомив у Twitter радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"450 могил... Це лише одне з масових поховань, виявлених біля Ізюма. На окупованих територіях місяцями панували шалений жах, насильство, тортури та масові вбивства. Хтось іще хоче "заморожування війни" замість відправки танків?", –

радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк

За його словами, Україна просто "не має права залишити людей наодинці зі Злом".

До слова, напередодні радник міністра оборони Олексій Копитько зазначив, що руйнування, яких окупанти завдали в Ізюмі Харківської області, можна порівняти за масштабами з руйнуваннями у кількох Бородянках, а за кількістю жертв – щонайменше із двома Бучами Київської області. За його словами, російські окупанти закидали Ізюм більшою кількістю ракет, ніж Маріуполь. І це при тому, що населення в Ізюмі за чисельністю менше приблизно у 10 разів.

Нагадаємо, 14 вересня у визволеному Ізюмі підняли прапор України. У церемонії взяв участь президент України Володимир Зеленський.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.