Новини
Війна з Росією

ООН виявила чисельні докази воєнних злочинів рф в Україні (ВІДЕО)

Комісія працювала над розслідуванням заяв про воєнні злочини в Київській, Харківській, Сумській і Чернігівській областях.

Слідчі від Організації Об'єднаних Націй виявили докази вчинення воєнних злочинів російськими військовими в Україні.

Про це заявив голова Слідчої комісії Ради ООН з прав людини Ерік Моуз.

Комісія працювала над розслідуванням заяв про воєнні злочини в Київській, Харківській, Сумській і Чернігівській областях.

Слідчі спілкувалися зі 150 потерпілими і свідками злочинів та відвідали 27 населених пунктів, досліджували поховання, катівні та місця утримання полонених.

У заяві цитуються 16 міст і населених пунктів, де тривають розслідування щодо колосальної кількості страт.

Голова комісії Моуз також сказав, що вони знайшли докази невстановленої кількості російських солдатів, які скоїли злочини сексуального або гендерного насильства.

Вік їхніх жертв коливався від чотирьох до 82 років.

Варто зазначити, що Офіс генпрокурора задокументував 34 тисячі воєнних злочинів росіян.

Нагадаємо, в звільненому 10 вересня місті Ізюм стало відомо про місце масового поховання людей, які стали жертвами воєнних злочинів, учинених військовослужбовцями країни-агресора та утвореною в місті окупаційною владою. На території лісу нараховується 450 поховань вбитих та закатованих громадян та одна братська могила військових. За словами Зеленського, росія повторила в Ізюмі те, що зробила в Бучі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.