Україна
Бориспіль

У Переяславі знесли монумент до 300-річчя "возз’єднання" з росією

Пам’ятник демонтовано за рішенням громади та органу місцевого самоврядування.

У Переяславі знесли монумент до 300-річчя
Фото: КОВА

У місті Переяслав знесли монумент відзначення 300-річчя "возз’єднання" України з росією. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

"Буча, Ірпінь, Бородянка, Гостомель, Мощун та інші населені пункти України, де російська армія чинила звірства проти людяності, вкотре довели, що про «возз’єднання» чи «дружбу» з рашистами мова йти не може", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

Також зазначається, що пам’ятник вирішили демонтувати після прийняття відповідного рішенням громади та органу місцевого самоврядування.

Нагадаємо, в Києві наприкінці квітня демонтували радянську скульптуру двох робітників біля арки. Згодом арку Дружби народів перейменували в арку Свободи. Також в столиці запланували прибрати понад 40 пам’ятників та пам’ятних знаків. А в травні в Києві визначили нові назви п’яти станцій столичного метро. Зокрема, "Берестейська" скоро стане "Бучанською", найближчим часом мають підготувати проєкт рішення для розгляду на засіданні Київської міської ради.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.