Новини
Україна
Буча
Київ

У Києві визначили нові назви п’яти станцій столичного метро

Скоро "Берестейська" стане "Бучанською", найближчим часом мають підготувати проєкт рішення для розгляду на засіданні Київської міської ради.

У Києві визначили нові назви п’яти станцій столичного метро - зображення

У Києві завершилося онлайн опитування мешканців столиці щодо перейменування 5 станцій столичного метро, про це повідомила пресслужба КМДА.

"На думку громадськості, станція «Берестейська» має носити назву «Бучанська». Станція «Площа Льва Толстого» повинна бути перейменована на честь Василя Стуса. «Героїв Дніпра» має стати «Героїв України». «Мінська» – «Варшавською», а «Дружби народів» – «Ботанічною»", –

начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський

У Києві визначили нові назви п’яти станцій столичного метро - зображення
У Києві визначили нові назви п’яти станцій столичного метро - 1 - зображення
У Києві визначили нові назви п’яти станцій столичного метро - 2 - зображення
У Києві визначили нові назви п’яти станцій столичного метро - 3 - зображення
У Києві визначили нові назви п’яти станцій столичного метро - 4 - зображення

Нагадаємо, що відбір пропозицій проводився до 1 травня. Після цього, до 9 травня, проходило рейтингування 5 найпопулярніших варіантів. Тепер найближчим часом мають підготувати проєкт рішення для розгляду на засіданні Київської міської ради.

Нагадаємо, водіїв закликають не пересуватися на машинах без нагальної потреби, киян просять користуватися громадським транспортом.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.