Новини
Україна
Київ

У Києві демонтували радянську скульптуру двох робітників

Ця скульптура була символом возз’єднання України та росії.

У Києві демонтували радянську скульптуру двох робітників - зображення
Фото: КМДА

У Києві демонтували радянську бронзову скульптуру двох робітників, встановлену в центрі столиці 1982 "на ознаменування воз’єднання України з росією". Про це повідомила пресслужба КМДА.

"Не без зусиль, але радянську скульптуру двох робітників (символ возз’єднання України та росії) під вечір таки демонтували. Не обійшлося і без символізму – спочатку відпала голова у російського робітника, коли скульптуру намагалися підійняти. Потім намагалися спиляти постамент, на якій були встановлені постаті. Теж виявилося непросто. Але фахівці знайшли вихід – спиляли основу самого пам’ятника. Буквально, викорінили і зняли скульптуру!  Так ми повинні вирвати і вигнати ворога і російського окупанта з нашої землі! Слава Україні!", –

мер Києва Віталій Кличко

Варто зазначити, що арку з титанових листів планують перейменувати, аби старі символи набули нового значення. Також мають намір підсвітити арку кольорами українського прапору.

Нагадаємо, стало відомо, які будинки в Бородянці визнали аварійними.

Як повідомляв "Погляд", за майже два місяці війни було зруйновано 30% української інфраструктури, проте більшість об’єктів можна відновити за короткий час за умови фінансування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.