Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

У Київській області тривають екстрені вимкнення світла

Перенавантаження енергосистеми призводить до нових аварійних вимкнень.

У Київській області тривають екстрені вимкнення світла - зображення

За розпорядженням Укренерго на Київщині тривають екстрені вимкнення. Про це повідомив голова КОВА Олексій Кулеба в п’ятницю, 2 грудня.

"Складна ситуація зі світлом – це наслідки атак рф по енергетичній інфраструктурі країни. Через них пропускна здатність електромереж зменшилася. Перенавантаження енергосистеми призводить до нових аварійних вимкнень", –

голова КОВА Олексій Кулеба

Мешканців пристоличного регіону закликали помірно споживати електрику та не вмикати два і більше одночасно, адже це може призвести до фізичних пошкоджень мереж та необхідності їхнього ремонту.

"Маємо взяти за звичку правило – користуймося приладами по черзі. При вимкненні електроенергії — від'єднуймо їх та не вмикаймо відразу після появи світла. На інфографіці ви можете побачити, скільки електроенергії споживають побутові прилади", –

голова КОВА Олексій Кулеба

У Київській області тривають екстрені вимкнення світла - зображення

Нагадаємо днями повідомлялося, що енергосистема Києва стабілізується.

До слова, в своєму крайньому звернені до українців Зеленський наголосив, що дуже важливо, щоб люди розуміли, коли і на який проміжок часу в них відключать електрику.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.