Новини
Російсько-Українська війна

Зеленський: Аналізуємо наміри окупантів і готуємо протидію (ВІДЕО)

Президент про засідання Ставки.

У своєму вечірньому відеозверненні до українського народу президент Володимир Зеленський зазначив, що провів 30 листопада чергове засідання Ставки Верховного головнокомандувача, а також розповів про ситуацію з енергетикою.

"Провів сьогодні чергове засідання Ставки. Головні питання – Донеччина, Луганщина, Харківщина, Запорізька область, Херсонщина, Крим, прифронтові території та наш державний кордон. Аналізуємо наміри окупантів і готуємо протидію – ще потужнішу протидію, ніж зараз.

Енергетика та звʼязок. Фіксуємо результати того, що вже зроблено для захисту наших систем. Готуємо нові рішення. Енергетики та комунальні служби роблять усе, щоб стабілізувати систему й дати людям більше енергії на довший час. І я ще раз хочу підкреслити: дуже важливо, щоб люди розуміли, коли і на який проміжок часу в них відключать електрику.

Це відповідальність як самих енергокомпаній, так і місцевої влади. Люди мають право знати. І настільки, наскільки це можливо зараз, має бути забезпечена передбачуваність життя. Люди бачать, що в сусідніх будинках чи на найближчих вулицях чомусь інші правила щодо світла. А має бути справедливість і зрозумілість.

Слава кожному і кожній, хто захищає Україну! Дякую всім, хто допомагає нашій державі!

Слава Україні!", –

президент України Володимир Зеленський

Нагадаємо, США виділять $53 млн на обладнання для підтримки українських електромереж.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.