Новини
Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

Енергосистема Києва стабілізується, – КМВА

Проте екстрені відключення в столиці ще досі тривають.

Енергосистема Києва стабілізується, – КМВА - зображення

Енергосистема Києва стабілізується, але екстрені відключення тривають. Про це в четвер, 1 грудня, повідомили в Київській міській військовій адміністрації (КМВА).

Зазначається, що швидкість повернення до планових стабілізаційних графіків – залежить від киян.

Також пояснили, як будуть робити з будинками, що знаходяться в одній мережі з об‘єктами критичної інфрастуктури.

"Щодо будинків, які знаходяться в одній мережі з об‘єктами критичної інфрастуктури. За можливості, енергетики переключатимуть на іншу лінію, яка вимикається. Раніше на столицю таких будинків було 2000, зараз – 745.

Якщо будівлю буде не можливо перепідключити на іншу лінію, її вимикатимуть в ручному режимі. Ці обов’язки будуть покладені на ЖЕК/ОСББ чи керуючі компанії", –

КМВА

Мешканців столиці закликають помірно споживати електрику, адже саме це дозволить прискорити повернення стабілізаційних графіків. Зокрема, радять, після екстреного відключення не вмикайте відразу усі електроприлади у вашій оселі. Адже миттєве пікове навантаження негативно впливає на енергосистему.

Нагадаємо, в своєму крайньому звернені до українців Зеленський наголосив, що дуже важливо, щоб люди розуміли, коли і на який проміжок часу в них відключать електрику.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.