Бровари
Події

У Броварах проведуть реконструкцію спортивного коледжу

Потужність закладу планують розширити до понад пів тисячі учнів.

У Броварах проведуть реконструкцію спортивного коледжу - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба КОДА, посилаючись на очільника облдержадміністрації Василя Володіна, повідомила про те, що у 2022 році заплановано провести реконструкцію Броварського спортивного фахового коледжу. Об'єкт став частиною програми "Велике будівництво".

"Цього року ми будемо продовжувати посилювати спортивну сферу пристоличного регіону. Зокрема в фокусі уваги – реконструкція наших спортивних інтернатів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Один із проєктів, над яким будемо працювати, стосується вдосконалення Броварського спортивного фахового коледжу. Наразі триває розроблення проєктної документації", – пояснив очільник КОДА.

Між тим, 25 січня була проведена нарада щодо питання реконструкції коледжу за участі заступника голови Київської ОДА Андрія Лісовика, першого заступника голови КОР Ярослава Добрянського, представників профільних управлінь та обласного депутатського корпусу. 

Було розглянуто питання прав комунальної власності на земельну ділянку під освітнім закладом, а також питання перенесення управління соціального захисту населення із території коледжу до іншої.

Нагадаємо, за рік на Київщині з’явилося 75 нових спортивних локацій. Всі об’єкти вдалося реалізувати в рамках програми "Велике будівництво".

Так, того року на Київщині завершили реконструкцію басейну в Славутичі, а також закінчили будівельно-монтажні роботи на стадіонах у Сквирі, Білій Церкві та Волошинівці й будівництво Академії спорту в Бучі та фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці. Також в різних громадах Київської області відкрили 69 "активних" парків.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.