Байсейн для дітей та безбар'єрність: на Вишгородщині реконструювали плавальний комплекс
![Байсейн для дітей та безбар'єрність: на Вишгородщині реконструювали плавальний комплекс Байсейн для дітей та безбар'єрність: на Вишгородщині реконструювали плавальний комплекс - зображення](/storage/resized/lg/news/956edce1-ea8a-4dcd-bda4-2ea64916484b/view-pallet-g243a978c2_1280.jpg)
Пресслужба КОДА, посилаючись на голову держадміністрації Василя Володіна, повідомила, що роботи на плавальному комплексі у Славутичі, що на Вишгородщині, добігло кінця.
Старий басейн в місті побудували майже 40 років тому і він потребував модернізації та впровадження принципів інклюзивного середовища. Відтепер місцеві мешканці можуть відвідати два басейни на території комплексу – дорослий на 25 метрів і дитячий на 10 метрів.
"Реконструйований басейн у Славутичі – це ще один знаковий для пристоличного регіону спортивний об’єкт. Взагалі він був збудований наприкінці 1980-х років і потребував модернізації, в тому числі впровадження принципів безбар‘єрності. Тож у ході реконструкції ми враховували потреби усіх верств населення", – прокоментував Василь Володін.
Варто зауважити, що загальна вартість виконаних робіт з реконструкції склала 49,1 мільйона гривень.
Між тим, будівництво басейну на Київщині також триває і в Кагарлику. Завершити проєкт планують до кінця цього року, а загальна кошторисна вартість проєкту складає понад 127 мільйонів гривень.
Разом з тим, в Українці планують побудувати басейн біля академічного ліцею №2. За задумом, там буде дорослий та окремо дитячий басейн, а також три зони для фізичних вправ, по дві роздягальні з душовими – чоловічі та жіночі, тренерська кімната та атріум.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.