Вишгород
Події

Байсейн для дітей та безбар'єрність: на Вишгородщині реконструювали плавальний комплекс

В ході реконструкції комплексу у Славутичі було враховано потреби усіх верств населення, в тому числі людей з особливими потребами.

Байсейн для дітей та безбар'єрність: на Вишгородщині реконструювали плавальний комплекс - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба КОДА, посилаючись на голову держадміністрації Василя Володіна, повідомила, що роботи на плавальному комплексі у Славутичі, що на Вишгородщині, добігло кінця.

Старий басейн в місті побудували майже 40 років тому і він потребував модернізації та впровадження принципів інклюзивного середовища. Відтепер місцеві мешканці можуть відвідати два басейни на території комплексу – дорослий на 25 метрів і дитячий на 10 метрів.

"Реконструйований басейн у Славутичі – це ще один знаковий для пристоличного регіону спортивний об’єкт. Взагалі він був збудований наприкінці 1980-х років і потребував модернізації, в тому числі впровадження принципів безбар‘єрності. Тож у ході реконструкції ми враховували потреби усіх верств населення", – прокоментував Василь Володін.

Варто зауважити, що загальна вартість виконаних робіт з реконструкції склала 49,1 мільйона гривень.

Між тим, будівництво басейну на Київщині також триває і в Кагарлику. Завершити проєкт планують до кінця цього року, а загальна кошторисна вартість проєкту складає понад 127 мільйонів гривень.

Разом з тим, в Українці планують побудувати басейн біля академічного ліцею №2. За задумом, там буде дорослий та окремо дитячий басейн, а також три зони для фізичних вправ, по дві роздягальні з душовими – чоловічі та жіночі, тренерська кімната та атріум.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.