#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Буча
Події

Найзнаковішим спортивним об’єктом "Великого бдівництва" стала академія в Бучі

23.12.2021
Академію спорту в Бучі відкрили влітку цього року, на її базі будуть проводитися змагання з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значень тощо.

Найзнаковішим спортивним об’єктом
Фото: КОДА

У пресслужбі КОДА повідомили, що за результатами аналізу проєктів президентської програми "Велике будівництво", який провело Міністерство розвитку громад і територій України, Академія спорту у Бучі була визнана найбільш знаковим спортивним об'єктом.

"Це був дуже амбітний проєкт. І нам вдалось реалізувати його на найвищому рівні. Там наші спортсмени зможуть відточувати свою майстерність, там можна буде проводити змагання, у тому числі й міжнародного рівня. Однозначно, що завдяки  цьому спортивний бренд Київщини став у рази потужнішим", – наголосив очільник КОДА Василь Володін.

В академії створили усі необхідні умови, зокрема, побудували спортивний зал, глядацькі трибуни, роздягальні з душовими та санвузлами, малі тренажерні зали та робочі кабінети.

У КОДА зазначили, що об’єкт спрямований працювати у форматі багатофункціонального спортивного комплексу. Тут будуть проводити змагання з олімпійських видів спорту всеукраїнського та міжнародного значень, а також заняття з мініфутболу, баскетболу, волейболу, гандболу, великого тенісу тощо.

Раніше повідомлялося, що на будівництво та капітальний ремонт 18 об’єктів соціальної інфраструктури на Київщині в рамках програми "Велике будівництво" було витрачено понад 330 мільйонів гривень.

Нагадаємо, в рамках програми "Великого будівництва" поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.