#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Гостомель
Макарів
Суспільство
Київщина-суспільство

Стало відомо, де ще планують відкрити модульні містечка в Київській області?

28.06.2022
Такі модульні містечка вже функціонують у Бородянці та в Бучі.

Стало відомо, де ще планують відкрити модульні містечка в Київській області? - зображення

Найближчим часом у Гостомелі, Макарові та селі Кухарі Вишгородського району планують відкрити модульні містечка. Також розглядаються для встановлення модулів такі населені пункти, як селища Димер та Велика Димерка і село Дмитрівка Бучанського району. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, модульні містечка вже встановлені в:

Що таке модульне містечко?

Також в обласній адміністрації, як мешканцям регіону заселитися до таких модульних містечок.

Отже, порядок заселення визначає орган місцевого самоврядування. Наприклад, у місті Буча першочергове право на тимчасове проживання мають:

·        багатодітні сім’ї;

·        сім’ї з неповнолітніми дітьми;

·        люди з інвалідністю I та II групи;

·        учасники бойових дій;

·        люди з інвалідністю внаслідок війни, особи, зазначені частиною першою статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

"У будь-якому випадку, мешканці, які втратили житло та потребують тимчасового розміщення, мають звертатись до виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради (жителям Гостомельської територіальної громади – до Гостомельської селищної військової адміністрації)", –

пресслужбі КОВА

До слова, до кінця року на Київщині планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків. Також нещодавно повідомлялося, що держава компенсує витрати українцям, які самостійно відновлять житло, але повернути кошти обіцяють після того, як Україні передадуть арештовані та конфісковані російські активи за кордоном.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.