#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Київщина
Буча
Київщина-суспільство

У Бучі відкрили ще одне модульне містечко

24.06.2022
Там зможуть тимчасово проживати 352 людини.

У Бучі відкрили ще одне модульне містечко - зображення
Фото: КОВА

У Бучі відкрили ще одне модульне містечко, на відкритті якого побували міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голова Канцелярії Прем’єр-міністра Республіки Польща Міністр Міхал Дворчик. Також були присутні представники місцевої та обласної влади. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

"У співпраці з Урядом працюємо над тим, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене майно людей. Вдячні Польщі за співпрацю та підтримку", –

пресслужба Київської обласної військової адміністрації

У новому модульному містечку в Бучі зможуть тимчасово проживати 352 людини, які через війну втратили житло. У цьому містечку є 88 житлових кімнат, а також їдальні, дитячі кімнати, жіночі й чоловічі вбиральні та душові кімнати.

У Бучі відкрили ще одне модульне містечко - зображення
У Бучі відкрили ще одне модульне містечко - 1 - зображення
У Бучі відкрили ще одне модульне містечко - 2 - зображення
Фото: КОВА

Нагадаємо, в середині червня повідомлялося, що ордери на проживання у модульних містечках у Бучі отримали 47 родин.

Також на початку червня модульне містечко відкрили в Бородянці.

До слова, до кінця року на Київщині планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків. Також нещодавно повідомлялося, що держава компенсує витрати українцям, які самостійно відновлять житло, але повернути кошти обіцяють після того, як Україні передадуть арештовані та конфісковані російські активи за кордоном.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.