Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

До кінця року на Київщині планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків, – Олексій Кулеба

Це будуть будинки на 60, 90 та 120 кв. м для родин, домівки яких були знищені під час бомбардувань.

До кінця року на Київщині планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків, – Олексій Кулеба - зображення
Фото: pixabay

До кінця року на Київщині планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків. Перші п’ять будинків планують звести вже до 12 червня. Про це голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба розповів в інтерв’ю Forbеs.

"В області повністю зруйновано близько 5000 приватних будинків. Ми вже розпочали пілотний проєкт зі зведення одноповерхових приватних будинків на території Дмитрівської громади.

Плануємо до 12 червня звести п’ять будинків. Перший – для сім’ї нашого героя, який загинув у боях під Ізюмом. Інші – для родин, будинки яких були знищені під час бомбардувань.

Якщо це вдасться, 12 червня буде місяць, як ми почали будувати. Розраховуємо, що проєкт буде типовим для області. Далі рухатимемося в інших масштабах і обʼємах.

План – побудувати 2500 будинків до настання холодів", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Також стало відомо, якими саме будуть ці будинки та як оснащені. За словами очільника області, площа типового будинку на три кімнати буде 90 кв. м. Також будуть типові варіанти на на 60 кв. м, і 120 кв. м. Будинки будуть без ремонту й умеблювання, але з необхідною сантехнікою.

До слова, з 69 громад регіону в 46 є руйнування, що становить 65% території області.

Нагадаємо, в травні в Дмитрівській громаді розпочали будівництво нового житла. Також в минулому місяці влада пообіцяла, що в Ірпені та Бородянці побудують житлові комплекси по 50 тис м².

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.