Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

Ордери на проживання у модульних містечках у Бучі отримали 47 родин

Більшість цих родин проживатиме у тимчасових будинках по вул. Депутатській.

Ордери на проживання у модульних містечках у Бучі отримали 47 родин - зображення

У Бучі 47 родин отримали ордери на проживання у модульних містечках. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні виконкому міста, повідомляє пресслужба Бучанської міської ради.

"На засіданні виконкому ухвалено рішення про надання тимчасового житла громадянам, які втратили житло внаслідок бойових дій російської федерації на території Бучанської громади", –

пресслужба Бучанської міської ради

За інформацією начальниці управління юридично-кадрової роботи Людмила Риженко, затверджено протоколи засідання комісії з житлових питань з розгляду заяв громадян і видано ордери:

•         33 родинам на проживання у тимчасових будинках по вул. Депутатській;

•         14 родинам – по вул. Вокзальній (біля ЗОШ №3).

Для того, щоб отримати тимчасове житло власникам зруйнованого необхідно у ЦНАП подати такі документи: заяву, паспорт, ідентифікаційний код, технічний паспорт, документ про право власності, довідку про доходи.

Нагадаємо, також на початку червня модульне містечко відкрили в Бородянці.

До слова, до кінця року на Київщині планують побудувати 2,5 тис. одноповерхових будинків. Також нещодавно повідомлялося, що держава компенсує витрати українцям, які самостійно відновлять житло, але повернути кошти обіцяють після того, як Україні передадуть арештовані та конфісковані російські активи за кордоном.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.