Україна
За кордоном
Економіка

Сьогодні з українських портів вирушило відразу шість суден

30.08.2022
Вони перевозять 183 тис. тонн української агропродукції.

Сьогодні з українських портів вирушило відразу шість суден - зображення

Сьогодні, 30 серпня, з портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний" вирушило відразу шість суден. Серед них – судно KARTERIA, зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН для допомоги населенню Ємену, повідомляє Мінінфраструктури.

"Менш як за місяць роботи ініціативи ми експортували майже півтора мільйона тонн агропродукції, і це досить значний результат. Втім, ми маємо вийти на 100–150 суден на місяць і загальною пропускною спроможністю 5 мільйонів тонн на місяць із трьох портів величної Одеси", –

міністр інфраструктури Олександр Кубрак

Також повідомляється, що загалом на борту шести суден, що сьогодні вийшли з українських портів 183 тис. тонн української агропродукції. Зокрема, на борту балкера KARTERIA 37,5 тисяч тонн пшениці для Ємену, який знаходиться в стані гуманітарної катастрофи. Там, згідно із даними ООН, 16 млн людей потерпає від голоду.

Як повідомлялося раніше,  1 серпня в рамках реалізації домовленостей з Одеського порту відправилося перше судно – RAZONI під прапором Сьєрра-Леоне. Судно перевозить 26 тис. тонн української кукурудзи в ліванський порт Триполі. Згодом в мінагрополітики згодом роз'яснили, як надалі експортуватиметься українське зерно. До слова, експорт українського зерна впав вдвічі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.