Новини
Україна

Резніков: потреби в мобілізації немає (ВІДЕО)

Однак невдовзі розпочнеться формування Сил територіальної оборони.

Потреби оголошувати мобілізацію в Україні немає.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю виданню Лівий берег.

"Потреби в мобілізації, з погляду загрози, зараз немає. Якщо ми оголосимо тренувальну мобілізацію, це викличе паніку на вулицях. Усі будуть думати, що ми знали і приховали, що ворог завтра нападе", – сказав він.

Водночас він повідомив, що відомство буде працювати над формуванням Сил територіальної оборони, які поділені на чотири сектори: північ, південь, схід і захід.

"Ми рухатимемося в інший спосіб: будемо працювати з формуванням Сил територіальної оборони. Їх будуть вчити, будуть нормальні польові навчання. І перше навчання ми почнемо з голів ОДА, РДА, плюс КМДА, звісно", – наголосив міністр.

Тож, за його словами, найближчим часом рекрутів навчатимуть взаємодії на полігоні.

"Почнемо з півночі, зберемо всі області, плюс Київ, будемо їх вчити два-три дні на полігоні, як взаємодіяти, як що робити. Потім буде схід, південь і захід", – додав Олексій Резніков.

Нагадаємо, Київ виділив 110 мільйонів гривень на оборону міста. Також раніше повідомлялося, що через загрозу вторгнення РФ у столиці розгортають штаб тероборони.

Тим часом на Київщині формують територіальну оборону області. За словами очільника КОДА Василя Володіна, в пристоличному регіоні вже розгорнуто бригаду, а в кожному районі – батальйон.

Зазначимо, цьогоріч у державі будуть розгорнуті військові частини тероборони. До військово-сухопутної зони Регіонального управління “Північ” Сил тероборони увійдуть місто Київ та шість областей: Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська та Житомирська.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.