Новини
Новини Київської області
Суспільство

Формуємо територіальну оборону Київщини, – КОДА (ВІДЕО)

В області вже розгорнута бригада, а в кожному районі – батальйон.

На Київщині формують територіальну оборону області. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив голова Київської ОДА Василь Володін.

За словами очільника області, в пристоличному регіоні вже розгорнута бригада, а в кожному районі – батальйон.

"Київщина – перша область в Україні, яка прийняла обласну програму територіальної оборони. Будемо посилено працювати над виконанням всіх її заходів".

Голова Київської ОДА Василь Володін

Наразі ж триває робота щодо укомплектування управління бригади та батальйонів, а також контрактування резервістів. Також в області сфокусовані на розгортанні мережі пунктів постійної дислокації. Крім того, планують подбати про забезпечення бригад відповідними приміщеннями для зберігання зброї та іншого необхідного матеріально-технічного забезпечення, забезпечення стійкої системи управління, зокрема систем оповіщення та зв'язку.

"Для мене принципово, щоб райдержадміністрації і органи місцевого самоврядування в нашому пристоличному та прикордонному регіоні ефективно вибудовували на місцях систему цивільної підтримки".

Голова Київської ОДА Василь Володін

Нагадаємо, минулого тижня в Гостомелі провели тактико-спеціальні навчання правоохоронців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.