Новини
Україна
Київ

Загроза вторгнення: Київ виділив 110 мільйонів гривень на оборону міста (ВІДЕО)

За відповідне рішення напередодні проголосували 78 депутатів.

Київрада схвалила міську цільову програму "Захисник Києва" на 2022–2024 роки, яка передбачає виділення понад 110 млн грн на зміцнення обороноздатності Києва.

Про це йдеться на сайті Київської міської ради.

"В умовах продовження збройної агресії з боку Російської Федерації проти України, високої ймовірності повномасштабного вторгнення та застосування агресором диверсійно-розвідувальних сил або здійснення актів тероризму, важливого значення набуває виконання заходів з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві. Зокрема на це і спрямовані заходи, що увійшли до програми "Захисник Києва", – заявив заступник голови КМДА Андрій Крищенко.    

Реалізація програми дозволить обладнати пункти постійної дислокації для бригади Сил територіальної оборони в кожному районі Києва. Також кошти підуть на забезпечення захисників необхідними навчально-тренувальними засобами й усім необхідним.  

Крім того, йдеться про підвищення готовності системи мобілізації Києва.

Раніше повідомлялося, що через загрозу вторгнення РФ у столиці розгортають штаб тероборони.

Нагадаємо, у цьому році в державі будуть розгорнуті військові частини тероборони. До військово-сухопутної зони Регіонального управління “Північ” Сил тероборони увійдуть місто Київ та шість областей: Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська та Житомирська.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.