Події
Київ

Через загрозу вторгнення РФ: у столиці розгортають штаб тероборони

Столична влада переконана: від безпеки Києва багато в чому залежить стабільна ситуація в Україні в цілому.

Через загрозу вторгнення РФ: у столиці розгортають штаб тероборони - зображення
Фото: КМДА

Про це заявив заступник голови КМДА Андрій Крищенко під час наради з правоохоронцями. Він зазначив, що столиця створює штаб територіальної оборони. Систему тероборони Києва мають розгорнути найближчим часом.

Також у січні планують провести командно-штабні навчання територіальної оборони столиці.

Тим часом мер Києва Віталій Кличко наголосив на тому, що заяви та погрози Росії, скупчення військ агресора на кордонах нашої держави спонукають нас підготуватися до різних можливих сценаріїв подій. 

"У нас має бути чіткий план дій у критичній ситуації, відпрацьовані координація і дії всіх служб та структурних підрозділів", – сказав Кличко і зазначив, що від безпеки в столиці багато в чому залежить і стабільна ситуація в країні.

Особливу увагу, на переконання міського голови, необхідно приділити об’єктам критичної інфраструктури міста.

Таких об’єктів – понад 500. Їх, у випадку надзвичайної ситуації, беруть під охорону різні відомства, зокрема Нацполіція, військові, підрозділи територіальної оборони.

Нагадаємо, наступного року в державі будуть розгорнуті військові частини тероборони. До військово-сухопутної зони Регіонального управління “Північ” Сил тероборони увійдуть місто Київ та шість областей: Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Черкаська та Житомирська.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.